Zanimljivost uz Mjesec hrvatske knjige!!

Povodom Mjeseca hrvatske knjige, svi članovi bilo koje knjižnice u Hrvatskoj moći će do sredine studenoga, besplatno, ali samo uz predočenje članske iskaznice svoje knjižnice, posjetiti špilju Samograd i ostale špilje i sadržaje Pećinskog parka Grabovača kod Perušića. Akcija se odnosi na sve dane do kraja listopada i potom na prva dva vikenda u studenom, priopćeno je iz  Javne ustanove Pećinski park Grabovača. 

Nastavak je to prošlogodišnjeg početka suradnje Narodne knjižnice Općine Perušić i Javne ustanove „Pećinski park Grabovača“ na obilježavanju Mjeseca hrvatske knjige. Prošle je godine akciju iskoristilo i Pećinski park Grabovaču u dva tjedna posjetilo više od 250 čitača raznih knjižnica, a smisao akcije je dvojak – poticanje čitanja i aktivnog odmora u prirodi.