RASPORED INFORMACIJA RAZREDNIKA

Razred Predmet Ime i prezime A-turnus B-turnus Kontakt
1.A Kompjutorska daktilografija Andrea Wawrzynek Utorak: 9:00 – 9:30 Utorak: 17:30 – 18:00 andrea.wawrzynek@skole.hr ili 01/4830-773
1.B Informatika i kompjutorska daktilografija Mario Marković Utorak (08:45 – 9:30) Utorak (17:50 – 18:30) e-mail: mmarkovi3g@gmail.com ili poziv na kontakt broj škole
1.C Njemački jezik Vlatka Petričević Ponedjeljak (17.45-18:30) Četvrtak (14:40 – 15:20)
1 D Pravna grupa predmeta Ondina Mesar srijeda 10,25 do 11.05 srijeda 18,30 do 19,15 ondina.mesar@skole.hr ili 014830773
1 E Pravna grupa predmeta Mirela Markota Cetvrtak u 19.10 Ponedjeljak u 19.10
1 F Pravna grupa predmeta Dean Sarapa Petak – 10:45 do 11:30 Petak – 15:40 do 16:25 e-mail: dean.sarapa@gmail.com ili poziv na kontakt broj škole
2.A Kompjutorska daktilografija Celestina Škeljo Ponedjeljak (17,05-17,45) Ponedjeljak (9,30-10,10) celestina.skeljo.usz@gmail.com ili kontakt broj zbornice 01 4830773
2. B Kompjutorska daktilografija Nikolina Vicković Žubi petak, 16:45 – 17:30 petak, 9:40 do 10:25 nikolina.vickovic@skole.hr ili poziv na broj zbornice 01 4830 773
2.C Matematika Željka Demeterfi Gukov Utorak – 14.50 – 15.35 Utorak – 11.35 – 12.20 kontakt broj zbornice: 01 4830 773
2.D Tjelesna i zdravstvena kultura Ivana Marić Utorak – 11:35-12:20 Utorak – 8:50-9:35 e-mail: monik.misolic@gmail.com ili na broj zbornice 014830773
2. E Hrvatski jezik i književnost Suzana Ven Rakić Četvrtak 17.30-18.15 Utorak 9.35- 10.20 suzana.ven.rakic@gmail.com / 01 4830773
2.F Ekonomska grupa predmeta Ivana Licht Srijeda 12:00-12:40 Srijeda 17:00-17:40 ivana.licht5@gmail.com ili poziv na broj zbornice 01/4830773
3.A Engleski jezik Silvija Perković Srijeda 16.45-17.30 Srijeda 9.40-10.25 silvija.perkovic@skole.hr ili telefonski (01/4830-773)
3.B
3.c Engleski jezik Antonio Shala petak, 5. sat prijepodne (11.35 – 12.20) petak, 2. sat poslijepodne (14.50 – 15.35) dogovor na antonio.shala@skole.hr ili na broj zbornice014830773
3.d Engleski jezik Ana Sabljak Mostovac Petak 16:45-17:30 Petak 12:25-13:05 ana.sabljak-mostovac@skole.hr ili poziv na broj zbornice 01 4830773
3.E Njemački jezik Martina Blažić Četvrtak 9:35-10:10 Četvrtak 17:05-17:45 mblazic13@gmail.com ili na broj zbornice 01/4830773
4.A Informatika Jasmina Kljunić utorak 14:35 – 15:15 srijeda 16:10 – 16:50 uz prethodni dogovor na e-mail: kljunic.jasmina@gmail.com ili na broj zbornice 014830773
4.B Hrvatski jezik i književnost/ Logika /Etika Eva Gluhak srijeda 9:30 – 10:10 srijeda 17:50 – 18:30 dogovor na eva.gluhak.usz@gmail.com ili poziv na broj zbornice 01/4830-773
4.C Matematika Viktor Grantverger Četvrtak (11:10 – 11:50) Srijeda (17:05 – 17:45) grantverger.viktor@gmail.com
4.D Vjeronauk Matilda Budimir Ponedjeljak 6.sat (18:25-19:10) Ponedjeljak 1.sat (8:00-8:45) Uz prethodni dogovor na e-mail: matildabudimir@gmail.com ili na broj zbornice 014830773
4.E Njemački Jezik Tanja Ivančić četvrtak 10:25 – 11:05 četvrtak 16:10 – 16:50 uz prethodni dogovor na e-mail: frau.ivancict@gmail.com ili na broj zbornice 014830773