VanGo yourself!

Posljednji ovogodišnji projektni zadatak za učenike koji pohađaju fakultativnu nastavu predmeta Engleski jezik u digitalnom i multikulturalnom okruženju u sklopu modula „Umjetnost“ podrazumijevao je uporabu IKT alata u svrhu istraživanja, snimanja i uređivanja te dijeljenja vlastitog digitalnog vizualnog materijala.

Učenici su odabrali po jedno od poznatih umjetničkih djela, proučili osnovne podatke o njemu te ga pokušali oživjeti sa sobom u glavnoj ulozi. Sadržaj koji je nastao, kao i kratak opis umjetničkih djela i vlastitu analizu podijelili su sa svojom grupom putem platforme Padlet, na kojoj su na kraju i odabrali najbolji rad u skupini koji je prigodno nagrađen.

Koliko su bili uspješni i kako su se snašli pogledajte u nastavku u knjižici s radovima. Popis učenika i umjetničkih djela pronađite na kraju dokumenta.