DAN OTVORENIH VRATA FILOZOFSKOG FAKULTETA

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Učenici trećih razreda naše škole u subotu 23. ožujka 2024. godine posjetili su Dan otvorenih vrata Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Učenike je vodio bivši student Filozofskog fakulteta nastavnik Mario Marković.

Posjetili smo Klub studenata Filozofskog fakulteta u Zagrebu gdje ih je predsjednik programske sekcije upoznao s radom kluba i različitim edukativnim i zabavnim radionicama.

Zatim smo sudjelovali na predstavljanju odsjeka za Anglistiku te odsjeka za Informacijske znanosti u velikoj dvorani fakulteta.

Nakon predstavljanja različitih odsjeka sudjelovali smo u obilasku knjižnice Filozofskog fakulteta koja je ujedno i druga najveća knjižnica u Republici Hrvatskoj.

Učenici su tijekom posjeta FFZG-u dobili sve potrebne informacije o različitim odsjecima na kojim bi htjeli studirati. Vrlo pristupačni i vedri studenti i profesori na svojim zanimljivim štandovima upoznali su ih s uvjetima za upise te opisali kako je to studirati na Filozofskom fakultetu.