Imamo državnu prvakinju u prijepisu!

Državna prvakinja u prijepisu 10 min u kategoriji Učenici je Tea Ignjatović, 1. B, mentorica Vesna Rukavina Kovačević.

Rezultat kojim je to postigla je 311 neto znakova u 1 min, što odgovara 1. B daktilografskoj klasi.

Državno natjecanje u daktilografiji kao 45. Dan tipkovnice održano je 16. ožujka 2024. u Bjelovaru u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva.

U kategoriji Juniori našu školu predstavljala je Lana Savić, 3. F, mentorica Vesna Rukavina Kovačević. Lana je bila 5. s rezultatom 342 neto znaka u 1 min, što je također rezultat za 1. B daktilografsku klasu. Na natjecanju su sudjelovali naši sadašnji i bivši nastavnici i učenici (M. Piršlin, E. Horvath Žaja, L. Ježovita, Nataša Horvat Korent, I. Antolović) te predsjednica Hrvatskog stenografskog društva Andrea Wawrzynek. Čestitamo pobjednici i mentorici!