DAN OTVORENIH VRATA FILOZOFSKOG FAKULTETA

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

U subotu 23. 3. 2024. Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu otvara svoja vrata i to prvi put nakon pandemije.

Toga će se dana održati niz događanja, a maturanti će zajedno sa svojim ravnateljima i profesorima moći sudjelovati na Danu otvorenih vrata FF-a 2024.
Maturanti se tog dana mogu upoznati sa svim studijskim programima koji se mogu studirati na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, saznati sve o mogućnostima kombiniranja različitih studija, a istovremeno i dobiti potrebne i važne informacije o postupku prijave i upisa kao i o studentskom životu na Filozofskom fakultetu.
Nastavnici i studenti svakog studija odgovarat će na sva pitanja od 10 do 16 sati, a predviđeno je i pojedinačno predstavljanje svakog studijskog programa u trajanju od 15 minuta. Naravno, najveća fakultetska knjižnica u Hrvatskoj također će biti otvorena za sve zainteresirane buduće studente Filozofskog fakulteta.