Obavijest o izboru najpovoljnije ponude agencije Svijet putovanja za dvodnevnu ekskurziju učenika Upravne škole Zagreb u Italiju

o izboru najpovoljnije ponude agencije Svijet putovanja za dvodnevnu ekskurziju učenika Upravne škole Zagreb u Italiju, Verona- Padova-Venecija 24. 5.- 25. 5. 2024.

Dana 26. veljače 2024. održan je zajednički roditeljski sastanak svih drugih razreda na koji su pozvani roditelji učenika koji su se izjasnili za putovanje. Pozvane su i jednoglasno izabrane agencije Svijet putovanja i Vuckovic Travel Collections kako bi predstavili svoje ponude.

Sastanku je prisustvovalo 57 roditelja. Nakon što su predstavljene ponude agencija, pristupilo se glasovanju. Natpolovičnom većinom glasova, od kojih je 45 bilo ZA od 57 prisutnih roditelja, odabrana je agencija Svijet putovanja za putovanje na dvodnevnu ekskurziju na odredište Verona-Padova-Venecija u razdoblju od 24. 5.do 25. 5. 2024..