Svjetski tjedan poduzetništva – “Sedam velikana iz našeg susjedstva”

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

S ciljem podizanja svijesti o važnosti poduzetništva za gospodarstvo, učenici trećih razreda smjer Poslovni tajnik, pod mentorstvom nastavnica Martine Mišić i Andree Peleh, će intervjuirati sedam poduzetnika iz vlastitog okruženja i tako obilježiti Svjetski tjedan poduzetništva. U narednim danima pratite njihove uratke pod naslovom “Sedam velikana iz našeg susjedstva” na web stranici škole i društvenim mrežama.

Intervju s Barbarom Sarić, nekad učenicom naše škole, a danas poduzetnicom

Prvi u nizu intervjua “Sedam velikana iz našeg susjedstva” izradila je Marija Crnjac iz 3.a razreda. Intervjuirala je Barbaru Sarić, bivšu učenicu naše škole, a sada uspješnu poduzetnicu. Čitav intervju slijedi.

Intervju s Goranom Škobićem

Učenica Jelena Škobić je intervjuirala svog oca Gorana Škobića i tako predstavila drugog velikana iz našeg susjedstva.

Intervju s Martinom Zrinski, vlasnicom kozmetičkog salona

Učenica Karla Zrinski je intervjuirala svoju majku poduzetnicu i na taj način predstavila trećeg velikana iz našeg susjedstva.

Intervju sa Sanjom Perić, vlasnicom frizerskog salona

Učenik Ivan Perić intervjuirao je svoju majku poduzetnicu i na taj način predstavio četvrtog velikana iz našeg susjedstva.