Međunarodno natjecanje u daktilografiji Intersteno online 2023.

I ove godine naši učenici natjecali su se na međunarodnom natjecanju u daktilografiji – Intersteno online 2023, koje traje od 27. ožujka do 28. travnja 2023. Pisali su 25. travnja i ostvarili izvrsne rezultate. Natjecale su se u kategoriji junior: Iva Antolović, 3. c (mentor Mario Marković), Lucija Tepuš, 4. b (mentorica Celestina Škeljo), Lana Savić, 2. f (mentorica Andrea Wawrzynek) te u kategoriji učenik: Ema Krošelj, 1. d (mentorica Sanja Cetinjanin Thes) i Lucija Blažević, 2. f (mentorica Andrea Wawrzynek). Sve natjecateljice ostvarile su izvrsne rezultate koji odgovaraju daktilografskim klasama. Najbolja u kategoriji učenik bila je Ema Krošelj, koja je postigla neto 245,9 znakova u minuti, što odgovara 3. daktilografskoj klasi, a u kategoriji junior najbolja je bila Iva Antolović, koja je napisala neto 348,1 znak u minuti, što odgovara 1. b daktilografskoj klasi.

Listu poretka možete pratiti na poveznici Classification Lists – Intersteno

Čestitamo natjecateljicama i mentorima!