DRŽAVNO NATJECANJE – ENGLESKI JEZIK

Učenica Mia Grgić (2.F) ove je godine, u pratnji mentora Antonija Shale, sudjelovala na državnom natjecanju iz poznavanja engleskog jezika, na kojemu je zauzela izvrsno 16. mjesto u kategoriji drugih razreda strukovnih srednjih škola.

Natjecanje se održalo 19. – 21. travnja u Vinkovcima, u Osnovnoj školi „Antun Gustav Matoš“ gdje je Mia predstavljala našu školu među 119 učenika iz svih krajeva Hrvatske, a koji su se natjecali u 6 različitih kategorija.

Učenici su svoje snage odmjerili u tri dijela ispita: pisanom radu (raspravljački esej na zadanu temu), primjeni jezika (čitanje i slušanje s razumijevanjem) te usmenom ispitu pred članovima državnog povjerenstva za provedbu natjecanja.

U nastavku pogledajte nekoliko fotografija i pročitajte bilten objavljen povodom natjecanja.

Čestitamo Miji na plasmanu na najvišu razinu natjecanja i na postignutom uspjehu!

Antonio Shala