Svjetski tjedan novca 2023.

  • Kategorija objave:Projekti

U razdoblju od 20. do 24. ožujka 2023. obilježit će se Svjetski tjedan novca u Upravnoj školi Zagreb. Aktivnosti su osmislite učenice dodatne nastave Upravljanje osobnim financijama, njihova nastavnica Andrea Peleh i sustručnjakinja Martina Mišić. Jedna od predradnji bit će provođenje anonimnog i dobrovoljnog anketnog upitnika na temu upravljanja osobnim financijama učenika Upravne škole Zagreb čiji će rezultati biti predstavljeni tijekom Svjetskog tjedna novca. Ovdje donosimo link za pristup anketi za čije popunjavanje je potrebno izdvojiti 5 minuta i moguće joj je pristupiti do 10. ožujka 2023. Hvala svima na sudjelovanju. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoOVWgIt0oVqMYJQY32srJNxQjBpIJ9LuXX8nQ-GoAXpzi3Q/viewform?usp=sf_link

U Upravnoj školi Zagreb je u periodu od 20. do 24. ožujka 2023. obilježen Svjetski i europski tjedan novca. Učenice Valentina Lukić, Katia Matijević, Maja Stojić i Lana Havranek su održale edukativne radionice pod naslovom “Financijski nauk više nije bauk”. Radionice su održane u 2.f, 3.c, 3.d i 3.e razredu. Na završnom događaju održanom 24. ožujka predstavljeni su rezultati istraživanja koje je tijekom veljače i ožujka provedeno u našoj školi. Osim rezultata istraživanja održan je finalni kviz učenika pobjednika razrednih kvizova. Pobjednici su bili učenici 3.c Dominik Dedić i Luka Boroz. Projekt je proveden pod mentrostvom nastavnica Martine Mišić i Andree Peleh.