POZIV NA ZAVRŠNU PRIREDBU ŠKOLSKOGA PROJEKTA

  • Kategorija objave:Projekti

Dan s knjigom 2022./2023. – Inspiracija književnim djelom – Dijalog s tradicijom

Dragi učenici, roditelji, nastavnici,

tema ovogodišnjega projekta bila je Dijalog s tradicijom – inspiracija književnim djelom pa su se naši učenici, potaknuti brojnim književnim djelima koja su pročitali, okušali u novoj, zahtjevnoj ulozi, ne više čitatelja, nego pisaca, autora književnih djela.

I, kao uvijek do sada, sve nas ugodno iznenadili svojim radovima!

Ovim vas putem pozivam da se pridružite završnoj priredbi koja će se održati 8. ožujka 2023. u 19.30 sati i poslušate najuspješnije radove te saznate tko ili što je inspiriralo ovogodišnje pobjednike.

Priredba će se održati online, putem Google Meeta, a priključiti se možete preko poveznice:

Srijeda, 8. ožujka · 7:30 – 8:30PM

Informacije o pridruživanju Google Meetu

Veza na videopoziv: https://meet.google.com/pyk-wudy-bdf

Suzana Ven Rakić, prof.