HUMANITARNA AKCIJA “UBACI ČEP ZA SKUPI LIJEK!”

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

U sklopu podrške humanitarnoj akciji “Ubaci čep za skupi lijek!”, učenici i djelatnici Upravne škole Zagreb od ove školske godine skupljaju plastične čepove.
Čepovi će se donirati Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma. Humanitarna akcija provodi se na području cijele Republike Hrvatske kako bi se, na ekološki prihvatljiv način, prikupili plastični čepovi: Prodajom plastičnih čepova Udruga pribavlja novac koji će koristiti radi liječenje, omogućavanja boravka obitelji u blizini mjesta liječenja te financiranja potrebnih lijekova i medicinskih pomagala.
Potrebno je samo ubaciti čepove u plastičnu posudu postavljenu pored kutije u koju se ubacuju plastične boce u hodniku Škole, a mogu se sakupljati različiti ambalažni čepovi kao što su čepovi s boca od vode, sokova, jogurta, ulja, kave, omekšivača i sl. Posudu za sakupljanje čepova je uredila i postavila učenica 2.F razreda.

Priključi se u projekt i “Ubaci čep za skupi lijek!”