NAŠI UČENICI VODITELJI SVEČANE AKADEMIJE POVODOM 140. OBLJETNICE HRVATSKOG STENOGRAFSKOG DRUŠTVA

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Učenici Upravne škole Zagreb sa svojim nastavnicima sudjelovali su 14. rujna 2022. godine na svečanoj akademiji povodom 140. obljetnice osnutka i rada Hrvatskog stenografskog društva, strukovne udruge koja djeluje s ciljem zaštite interesa daktilografa, stenografa i informatičara. Svečana akademija održala se u prostoru Stare gradske vijećnice, Ćirila i Metoda 5, pod pokroviteljstvom Predsjednika Republike Hrvatske g. Zorana Milanovića i Gradonačelnika Grada Zagreba g. Tomislava Tomaševića.

Učenici 2.f razreda Lana Godler i Luka Sever angažirani su za voditelje ove svečane akademije. Svoje izvanredne sposobnosti vođenja ovakvog događaja pokazali su pred mnogobrojnom publikom članova Hrvatskog stenografskog društva, ali i izaslanicom Predsjednika Republike Hrvatske gđe. Melite Mulić i predsjednikom Gradske skupštine Grada Zagreba g. Joška Klisovića.

Više o cijelom događaju pročitajte ovdje.