72 SATA BEZ KOMPROMISA

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

UPRAVNA ŠKOLA ZAGREB, PROBUDI SE – prijave za 72 sata bez kompromisa su otvorene
Otvorene su prijave za projekt 72 sata bez kompromisa koji će biti održan od 13. do 16. listopada 2022. na 19 lokacija diljem Hrvatske pod sloganom „Probudi se!“


Ove godine više od 3500 mladih volontirat će na 450 volonterskih akcija. Prijaviti se mogu mladi od 15 do 35 godina. Prijave su moguće na mrežnoj stranici 72 sata bez kompromisa. Zapratite projekt na instagramu i facebooku.


Vukovar, Belišće, Osijek, Vinkovci, Slavonski Brod, Suhopolje, Križevci, Sisak, Zagreb, Karlovac, Krk, Rijeka, Zadar, Šibenik, Split, Sinj, Metković, Dubrovnik i Vela Luka bit će domaćini ekoloških, socijalnih i radnih akcija koje će, kako poručuju organizatori, probuditi ono što je u njima i svijetu umrtvljeno, zaspalo.
Naša škola sudjeluje u ovom projektu treću godinu zaredom.


Pozivamo sve naše sadašnje i bivše učenike da se prijave na „72 sata bez kompromisa“ i svojim beskompromisnim djelima zazelene svoj grad.