Projekt Kreativni prsti

  • Kategorija objave:Projekti

Učenici 1.a, 1.b i 1.f razreda sudjelovali su u aktivnostima vezanim uz projekt Kreativni prsti pod vodstvom nastavnice Andree Wawrzynek i nastavnika Marija Markovića, Ante Babačića te Marije Hazdovac. U sklopu izvannastavne aktivnosti posjetili su muzej Peek and Poke u Rijeci te izradili izložbu koja je predstavljena u knjižnici Kustošija. Projekt je realiziran u suradnji Upravne škole Zagreb i Hrvatskog stenografskog društva povodom obilježavanja 140. obljetnice Hrvatskog stenografskog društva. U izradi izložbe sudjelovali su učenici prvih razreda, a u suradnji s Knjižnicama grada Zagreba izložba je postavljena u knjižnici Kustošija. Učenici svih razreda mogli su pogledati izložbu u periodu od 14. travnja do 6. svibnja.

Knjižnice grada Zagreba objavile su na svojim službenim stranicama tekst o izložbi i projektu koji možete pročitati ovdje.