Intersteno online 2022

I ove godine naši učenici natjecali su se na međunarodnom natjecanju u daktilografiji Intersteno online 2022, koje traje od 28. veljače do 11. travnja 2022. Pisali su jučer i ostvarili izvrsne rezultate.

Posebno ističemo uspjeh Lea Alagića, 4. d (mentorica Nikolina Vicković Žubi), koji je trenutačno na 3. mjestu u kategoriji 17 do 20 godina starosti s rezultatom 502,3 neto znaka u 1 min. Leo je ostvario rezultat daktilografskog internacionalnog velemajstora.

Izvrstan je i naš Ante Blažević, 1. d (mentorica Nataša Nedeljković), koji se trenutačno nalazi na 3. mjestu u kategoriji od 13 do 16 godina starosti s rezultatom 344,3 neto znaka u 1 min, a što odgovara 1. b daktilografskoj klasi.

Natjecalo se 15 učenika naše škole. Svi učenici plasirani su i svi su ostvarili rezultate za daktilografske klase.

Rezultate možete pratiti na poveznici

Classification Lists – Intersteno

Konačna lista poretka bit će sastavljena po završetku natjecanja.

Čestitamo natjecateljima i mentorima!