Upute za sprječavanje i suzbijanje bolesti COVID 19

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Poštovani,

u privitku vam dostavljamo nove Upute za sprječavanje i suzbijanje bolesti COVID 19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola koje su Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijeli 25. veljače 2022.

Dragi učenici,

Temeljem Uputa za sprečavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID 19 od 25.2.2022. učenici više nisu obvezni nositi zaštitne maske u razredu. Nošenje zaštitnih maski je i dalje obavezno na hodnicima i u svim zajedničkim prostorijama škole. Također je obavezno nošenje zaštitne maske u javnom prijevozu. Oni koji su preuzeli testove na COVID 19 do daljnjeg se samotestiraju svaki ponedjeljak. Pošiljka testova za drugi tjedan još nije došla. Kada dođe, bit ćete obaviješteni te će biti podijeljeni testovi svima koji se žele samotestirati.

Ravnateljica