Obavijest o izboru najpovoljnije ponude agencije Brod Tours za školsku ekskurziju učenika Upravne škole Zagreb u Italiju

  • Kategorija objave:Ponude

OBAVIJEST

o izboru najpovoljnije ponude agencije Brod Tours za školsku ekskurziju učenika Upravne škole Zagreb u Italiju, Verona -Venecija 26. 1.-27. 1. 2024.

Dana 8. studenoga 2023. održan je zajednički roditeljski sastanak svih četvrtih razreda na koji su pozvani roditelji učenika koji su se izjasnili za putovanje. Pozvane su i jednoglasno izabrane agencije Svijet putovanja d.o.o., Speranza i Brod Tours da predstave svoje ponude.

Sastanku je prisustvovalo 76 roditelja. Nakon što su predstavljene ponude agencija pristupilo se glasovanju.  Natpolovičnom većinom glasova, od kojih je 75 bilo ZA od 76 prisutnih roditelja odabrana je agencija Brod Tours za putovanje na školsku ekskurziju na odredište Verona-Venecija u razdoblju od 26. 1. do 27. 1. 2024.

Predsjednica povjerenstva

Celestina Škeljo