Učenica naše škole sudjelovala na 44. Danu Tipkovnice

  • Kategorija objave:Natjecanja
  1. Dan tipkovnice

Dana 25. ožujka 2023. godine održalo se državno prvenstvo u kompjutorskoj daktilografiji – 44. Dan tipkovnice u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 42 natjecatelja, od kojih 4 u skupini vrhunskih profesionalnih daktilografa te 38 srednjoškolaca, podijeljenih u dvije dobne skupine (učenici – 13 do 16 g. i juniori – 17 do 20 g.) iz 15 škola iz cijele Hrvatske.

Našu školu predstavljala je učenica 1. d razreda Ema Krošelj (mentorica Sanja Cetinjanin Thes, prof.) koja se natjecala u disciplini učenika te je osvojila 6. mjesto postigavši rezultat od 226,6 znakova u minuti. Čestitamo Emi te želimo joj puno uspjeha u daljnjem školovanju i profesionalnom razvoju!