Individualni informativni razgovori

Poštovani roditelji,

Ukoliko Vaše dijete ima bilo kakav problem, obratite se Razrednici/ku, predmetnim profesorima, Pedagoginji ili Ravnateljici.
Razrednik i predmetni profesor određuje termin za informacije i u to vrijeme možete obaviti razgovor. Pogledajte Raspored informacija.
Molimo Vas da dolazite na informacije svaka dva tjedna, jer se samo kontinuiranim praćenjem uspješnosti može spriječiti školski neuspjeh.

Raspored individualnih razgovora

Ime i prezime Predmet A-turnus (1. i 4. ujutro) B-turnus (2. i 3. ujutro) Način izvođenja
Dunja Suton utorak 14:00-14:5 utorak 12:25 – 13:10
Krunoslav Korunčev Engleski jezik Četvrtak (12:35 – 13:15) Srijeda (17:05 – 17:45) e-mail: krunoslav.koruncev@gmail.com
Olja Jerosimić Talijanski jezik Četvrtak 15,40-16,25 Četvrtak 10,45-11,30 e-mail: olja.je@gmail.com ili poziv na kontakt broj škole
Vesna Rukavina Kovačević Kompjutorska daktilografija Ponedjeljak 13.15-13.55 Ponedjeljak 13.15-13.55 email vesna.rukavina kovacevic@skole.hr
Nataša Nedeljković KDKT utorak 12,35-13,15 utorak 13,55-14,35 e-mail kdkt.nn@gmail.com
Sanja Šepac Dužević Hrvatski jezik i književnost Četvrtak (9:30 – 10:10) Četvrtak (17:00 – 17:40) sanja.sepacduzevic@gmail.com ili pozivom na broj 01/4830773
Ivica Buzov Inforamtika Četvrtak (14,35-15,20) Četvrtak (11,55-12,35) ibuzov@gmail.com i poziv na 01 4830773
Ante Babačić Sociologija/Ljudska prava/Etika Ponedjeljak 4.sat (16:45-17:30) Ponedjeljak 3.sat (9:40-10:25) ante.babacic@skole.hr ili poziv na 01/4830773
Mirela Markota Uvod u državu i pravo Petak (9.30-10.10) Petak (17.05-17.45) e-mail: markotamirela65@gmail.com ili poziv na 01 4830773
Ivana Čepek Biologija s ekologijom i ČZiO 3.sat 9.40-10.25 ponedjeljak 4.sat 16.45-17.30 ponedjeljak ivana.cepek1@skole.hr ili poziv na broj zbornice 01/4830773
Renata Turčinović- Kramar Poslovna psihologija i etika Ponedjeljak 2.sat 14.50-15.35 Ponedjeljak 5. sat 11.35-12.20 email: renata.turcinovic kramar@skole.hr ili poziv na brojzbornice 01 4830773
Ivana Marić Tjelesna i zdravstvena kultura Utorak 13:50-14:30 Petak 16:10-16:50 ivana.maric17@skole.hr ili poziv na kontakt broj škole
Ana Peran Engleski jezik Ponedjeljak 13:55 – 14:35 Petak 17:05 – 17:45 ana.peran4@skole.hr
Marija Ćurić Hrvatski jezik Srijeda 9:30 – 10:10 Srijeda 17:05 – 17:45 Uz prethodni dogovor na e mail:m.curic17@gmail.com ili na brojzbornice 014830773
Antonija Fiket Ekonomska grupa predmeta Utorak 13:15-13:45 Utorak 13:15-13:45 antonija.fiket@gmail.com
Davorka Horvatek Modrić Hrvatski jezik ponedjeljak 15.25 – 16.05 ponedjeljak 11.10 – 11.50 d.h.modric@gmail. com
Sonja Tkalec Starčević Ekonomska grupa predmeta četvrtak 17:05-17:45 četvrtak 9:30-10:10 sonja.tkalecstarcevic@gmail.com
Lidija Perić Zemljopis/geografija četvrtak 10,25 – 11,05 četvrtak 16,10 – 16,50 lidija.peric123@gmail.com ili 01/4830- 773
Zrinska Janković Pravna grupa predmeta utorak 18.35-19.15 ponedjeljak 18.35-19.15 uz prethodni dogovor na e-mail: zrinska.usz@gmail.com ili na brojzbornice 014830773
Višnja Rossi Perkov Tjelesna i zdravstvena kultura Srijeda 3.sat 15.40-16.25 Srijeda 4.sat 10.45-11.30