Individualni informativni razgovori

Poštovani roditelji,

Ukoliko Vaše dijete ima bilo kakav problem, obratite se Razrednici/ku, predmetnim profesorima, Pedagoginji ili Ravnateljici.
Razrednik i predmetni profesor određuje termin za informacije i u to vrijeme možete obaviti razgovor. Pogledajte Raspored informacija.
Molimo Vas da dolazite na informacije svaka dva tjedna, jer se samo kontinuiranim praćenjem uspješnosti može spriječiti školski neuspjeh.

Raspored individualnih razgovora

nastavni predmet ime i prezime nastavnika 1. i 4. razredi ujutro/ 2. i 3. razredi poslijepodne 2. i 3. razredi ujutro/ 1. i 4. razredi poslijepodne
Engleski jezik Ana Sabljak Mostovac Ponedjeljak 9.40 Ponedjeljak 16.45
Tjelesna i zdravstvena kultura Višnja Rossi Perkov Utorak 9.40-10.25 Utorak 16.45-17.30
Hrvatski jezik Sanja Šepac Dužević Srijeda, 16:45 – 17:30 Srijeda, 9:40 – 10:25
Psihologija / Etika Renata Turčinović-Kramar Ponedjeljak u 18:20 Ponedjeljak 10:45-11.30
Informatika Ivica Buzov ponedjeljak 11:35-12:20h utorak 18:25-19:10h
Engleski Jezik Krunoslav Korunčev Srijeda 9:40-10.25 Srijeda 16:45-17.30
Engleski jezik Silvija Perković ponedjeljak 9.40-10.25 ponedjeljak 16.45-17.30
Sociologija / Etika Ante Babačić Ponedjeljak 16:45-17:30h Ponedjeljak 9:40-10:25
Talijanski jezik Olja Jerosimić Utorak (16:45-17:25) Utorak (9:45-10:25)
Ekonomska grupa predmeta Martina Mišić četvrtak 16:45 – 17:30 utorak 10:45 – 11:30
Talijanski jezik Dunja Suton ponedjeljak 13:10-13:55h ponedjeljak 16:25 -17:10h
Pravna grupa predmeta Lidija Kolaković Obradović Srijeda 16:45-17,30 Ponedjeljak 15:40-16,25
Vjeronauk Matilda Budimir Srijeda 16:45-17:30h Srijeda 9:40-10:25
Matematika Doris Kuterovac Petak 16:45-17:30 Petak 9:40-10:25
Matematika Viktor Grantverger srijeda 16:45 – 17:30 srijeda 11:35 – 12:20
Ekonomska grupa predmeta Andrea Peleh Utorak 10:45-11:30 Utorak 15:40-16:25
Kompjutorska daktilografija Sanja Cetinjanin Thes Petak 14,50 -15,35 Petak 11,35 – 12,20
Geografija Lidija Perić petak 15:40- 16:25 srijeda 14:00- 14:45
Hrvatski jezik Ana Alviž četvrtak, 9:40 – 10:25 četvrtak, 16:45– 17:30
Pravna grupa predmeta Zrinska Janković četvrtak, 16:45 – 17:30 ponedjeljak, 19:10