UPIŠI I TI MULTIKULTI

Dragi učenici,
ovim vas putem želim pozvati da se sljedeće školske godine pridružite fakultativnoj nastavi Engleskog jezika u multikulturalnom i digitalnom okruženju, da biste se okušali u drugačijem pristupu učenju te pokazali i dodatno unaprijedili svoje vještine i znanja.


Predmet je to na kojem ćete imati priliku učiti i istraživati o društvu, običajima, jeziku, glazbi, filmu, hrani i raznim drugim temama vezanima za multikulturalnost kroz suradnju, istraživanje, projektne zadatke, kvizove, izvanučioničnu nastavu i, naravno, zaslužiti puno dobrih ocjena!


Osim drugačijih i zanimljivih sadržaja, nastava podrazumijeva uporabu računala, pametnih telefona i tableta, kao i cijelog niza digitalnih alata pomoću kojih ćete izrađivati videozapise, prezentacije, postere, letke, kvizove, ankete i slično.


U različite svrhe koristimo se alatima kao što su Kahoot, Quizizz, Socrative, Padlet, Powtoon, Jamboard, MS Office, G Suite, Canva, Wordwall, Learningapps itd.

Istraži, oblikuj, prezentiraj, raspravljaj, predlaži. Veselimo se tvom dolasku!

Antonio Shala, nastavnik
antonio.shala@skole.hr