EU kviz

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Dana 8.5.2023. s početkom u 18:00 sati održan je EU kviz u organizaciji GONG-a u klubu Močvara. Upravnu školu Zagreb predstavljale su dvije ekipe iz 2.f razreda pod vodstvom prof. Deana Sarape. Prvu ekipu činile su učenice Mia Grgić, Lorena Kuk, Lucija Šarić i Lana Savić, a drugu ekipu činile su učenice Karla Lovreković, Lucija Gregl i Ivana Bogat kojima je malo pomogao prof. Sarapa zbog nedostatka četvrtog člana.

Treba naglasiti da su od ukupno 12 ekipa jedino naše dvije ekipe bile sastavljene od srednjoškolskih učenika, dok su ostale ekipe većinom činili studenti prava, ali su naši učenici pokazali jako dobro znanje o Europskoj uniji u tako jakoj konkurenciji. Druga ekipa osvojila je u konačnici 3. mjesto i kao nagradu osvojila prigodnu EU tortu.