PLETENJE PRIČA

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Dragi učenici i nastavnici,

pozivamo vas da nam se u srijedu 20.10.2021. od 13.55 do 14.35 sati pridružite u školskoj čitaonici na izvannastavnoj aktivnosti  Pletenje priča.
Cilj je ove aktivnosti oživjeti kulturnu baštinu sijela (okupljanja i pričanja/čitanja poučnih priča o zajedništvu, prijateljstvu, slozi, humanosti…). Dok čitamo i razgovaramo, savladat ćemo osnove pletenja, vrijedne vještine koja opušta, ali i potiče razvoj fine motorike, vizuo-motorne koordinacije te pažnje i koncentracije. Nadamo se da ćemo do Božića isplesti svoje šalove i kape.

Sa sobom ponesite igle za pletenje i klupko vune, a za dobro štivo pobrinut će se voditeljice koje se vesele druženju s vama.

Pozdravljaju vas profesorica Davorka Horvatek Modrić i pedagoginja Marija Hazdovac