Obavijest po natječaju za radna mjesta

Zagreb, 08.09.2021.

Nakon razmatranja svih potpunih i na vrijeme prispjelih zamolbi te provođenja selekcijskih postupaka na natječaj za radna mjesta profesora ekonomske grupe predmeta na određeno vrijeme, za radno mjesto profesora kompjutorske daktilografije na određeno vrijeme, za radno mjesto profesora engleskog jezika na određeno vrijeme i za radno mjesto profesora tjelesne i zdravstvene kulture na neodređeno vrijeme daje se obavijest kako slijedi.

Izabrani kandidati za profesore ekonomske grupe predmeta su Antonija Fiket i Ivana Licht, za profesora kompjutorske daktilografije izabrani kandidat je Vesna Rukavina Kovačević, za profesora engleskog jezika izabrani kandidat je Ana Peran i za profesora tjelesne i zdravstvene kulture izabrani kandidat je Ivana Marić.