4. Oskar točnosti

  • Kategorija objave:Natjecanja

4. ŠKOLSKO NATJECANJE – OSKAR TOČNOSTI

u pisanju na kompjutorskoj tipkovnici = 0,0% pogrešaka u prijepisu 

Rezultati natjecanja u vještini korištenja tipkovnice bez dodatnog ispravljanja i provjera sposobnosti u odnosu na konkurenciju. Na natjecanju sudjelovao 27 učenika u dvije dobne skupine – učenici (13-16 godina) i juniori (17-20 godina).Oskar točnosti osvojio je Ivan Antolović, 4. a – mentorica Celestina Škeljo, kategorija junior s rezultatom 0,03% pogrešaka 380,6 znakova u minuti  što odgovara I. a. klasi. Čestitamo pobjedniku i mentorici!

Natjecanje je održano pod strogim epidemiološkim uvjetima tako da su učenici svakog razreda pisali posebno.

Od svih učenika bit će odabrani najbolji prema ukupnom broju bodova koji će se sljedeći tjedan natjecati na državnom natjecanju.

Rezultate svih učenika pobledajte u priloženom dokumentu.