Materijali za podršku učenicima

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Dragi naši učenici i učenice, s obzirom na stresan period koji proživljavamo uslijed nedavnih potresa, želimo vam pružiti podršku ako vam je potrebna.

Na sljedećoj poveznici možete pronaći razne korisne materijale koji vam mogu pomoći da se lakše nosite sa situacijom: https://drive.google.com/drive/folders/1ERlKSuQhCRl50UF7Cu9fBJqMKF5ClFlJ?usp=sharing

U mapi se nalaze telefonski brojevi i e-mail adrese na kojima možete dobiti psihološku podršku, kao i korisne upute kako možemo pomoći sami sebi, ali i drugima u ovim stresnim vremenima.

Za razgovor i podršku uvijek se možete javiti i stručnim suradnicama škole (pedagoginja: Marija Hazdovac, marijaprkut@gmail.com, edukacijska rehabilitatorica: Svea Kučinić, rehabilitatorica.usz@gmail.com; obje su dostupne i na Teamsima).