Intersteno online 2020 – Rezultati

Na ovogodišnjem Intersteno online 2020 – međunarodnom online natjecanju u daktilografiji koje je trajalo od 14. travnja do 1. lipnja 2020. sudjelovalo je 1464 natjecatelja iz 31 zemlje. Osim naše škole, sudjelovale su još 3 škole iz Hrvatske, a natjecali su se i članovi Hrvatskog stenografskog društva. Naši učenici natjecali su se u dvjema kategorijama. U kategoriji 13 – 16 godina i u kategoriji 17 – 20 godina starosti. Najbolji je bilo Leo Alagić, 2. d koji je zauzelo 18. mjesto u svojoj kategoriji s postignuta neto 464 znaka u 1 minuti što odgovara klasi daktilografskog velemajstora. Čestitamo i našoj profesorici Wawrzynek koja je napisala neto 603 znaka u minuti i osvojila 12. mjesto te potvrdila kategoriju daktilografskog internacionalnog velemajstora.   Čestitamo natjecateljima i mentoricama! Rezultate pogledajte u “više”.  

Ponosni smo na zavidnu točnost svih naših natjecatelja.
Rezultate naših učenika pogledajte na poveznici.