Obavijest za maturante

  • Kategorija objave:-- Naslovnica

Poštovani i dragi maturanti,

Bliži se trenutak polaganja ispita državne mature i upisa na visoka učilišta. Pojedine sastavnice visokih učilišta zahtijevaju Potvrdu nadležnog školskog liječnika o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za određeni studij.

S obzirom na aktualnu epidemiološku situaciju i organizaciju rada u Službi za školsku i adolescentnu medicinu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo „ Dr. A. Štampar“, za akademsku godinu 2020./21. potvrde će se izdavati uz korištenje aplikacije  www.terminko.hr.

Aktivirajte Terminka, pročitajte i slijedite upute. Slijedom svih uputa dobit ćete svoj termin za pregled.

Molimo, na pregled doći sa zaštitnom maskom.

Cjelokupnim postupkom skratit će se vrijeme  Vašeg boravka  prilikom pregleda u ambulanti.

Želimo vam puno uspjeha na maturi i upis na željeni fakultet!

Služba za školsku i adolescentnu medicinu

NZZJZ „Dr.A.Štampar“